Aktualności

Strona główna » Bieżące wiadomości

Bieżące wiadomości

Zakończenie Letniej Akademii Ekonomii

15 lipca br. zakończyła się III edycja Letniej Akademii Ekonomii - wakacyjnego programu edukacyjnego dla gimnazjalistów. W projekcie wzięło udział 35 osób.

[Data publikacji: 18.7.2011]

Dni Otwarte NBP – prezentacja projektów edukacyjnych [galeria fotografii]

[Data publikacji: 22.6.2011]

Szkolenie dla pracowników SGH

W dniach 30 czerwca oraz 1 lipca 2011 r. odbyło się szkolenie pt. "Kontrola zarządcza - wdrożenie i organizacja procesu" adresowane do kierowników jednostek administracyjnych SGH oraz osób kierujących zespołami zadaniowymi. [zobacz galerię zdjęć]

[Data publikacji: 30.6.2011]

Rozpoczęcie Szkoły Letniej

4 lipca br. rozpoczął się Summer University Warsaw 2011. 44 studentów z całego świata uczestniczy w dwutygodniowym kursie z ekonomii i zarządzania.
[zobacz: galerię zdjęć, informacje prasowe]

[Data publikacji: 30.6.2011]

Studia dla pracowników szkół wyższych

Informujemy o możliwości bezpłatnego udziału w studiach podyplomowych z zakresu ochrony własności intelektualnej organizowanych przez UMCS w ramach projektu "Kształcenie kadry akademickiej do roli wykładowców przedmiotu Ochrona własności intelektualnej". Program studiów obejmuje zajęcia praktyczne w Urzędzie Patentowym RP.

[Data publikacji: 3.6.2011]

więcej

Ruszyły zapisy do Letniej Akademii Ekonomii

W dniach 11-15 lipca 2011 r. odbędzie sie III edycja Letniej Akademii Ekonomii - wakacyjnego programu edukacyjnego dla gimnazjalistów. Udział w zajęciach jest nieodpłatny. Zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego.

[Data publikacji: 23.5.2011]

więcej

Szkolenie dla pracowników SGH

30 maja br. odbyło się szkolenie pt. "Nowelizacja ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym" adresowane do pracowników SGH. Celem szkolenia było zaprezentowanie i analiza zmian, które wprowadziła w unormowaniach dotyczących systemu szkolnictwa wyższego w Polsce nowelizacja ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym. [Galeria zdjęć]

[Data publikacji: 30.5.2011]

 

Kwietniowy numer e-mentora

 

Ukazał się nowy, 39. numer dwumiesięcznika e-mentor.

 

Zapraszamy do lektury i do zapoznania się z nową wersją witryny internetowej pisma.

[Data publikacji: 15.4.2011]

Seminarium nt. prawa autorskiego

17 maja 2011 r. odbyło się seminarium pt. "Prawo autorskie w działaniach wydawniczych". Omówiono następujące zagadnienia: Istota umowy wydawniczej; Przedmiotowy i czasowy zakres ochrony; Zasady odpowiedzialności za naruszenie praw autorskich; Prawa autorskie i pola eksploatacji utworów.

[Data publikacji: 9.5.2011]

więcej

Business Week, czyli doktoranci studentom

Zapraszamy studentów SGH do udziału w projekcie "Business Week". Od 24 do 26 maja br. biznes od kuchni prezentować będą młodzi i dynamiczni prelegenci, którzy pozostając aktywni zawodowo zdecydowali się łączyć praktykę z nauką i realizować się na studiach doktoranckich w SGH.

[Data publikacji: 18.5.2011]

więcej

Ogólnopolski Konkurs Poprawy Warunków Pracy

Zapraszamy do udziału w konkursie, którego celem jest upowszechnianie prac naukowo-badawczych oraz rozwiązań organizacyjnych i technicznych prowadzących do poprawy warunków pracy i ochrony człowieka w środowisku pracy. Konkurs organizowany jest przez Centralny Instytut Ochrony Pracy.

[Data publikacji: 8.4.2011]

więcej

Rekrutacja na Summer University Warsaw

Trwa rekrutacja na Szkołę Letnią SGH - dwutygodniowy kurs z ekonomii i zarządzania adresowany do studentów zagranicznych. Zapisy przyjmujemy do 31 maja br.

[Data publikacji: 1.3.2011]

więcej

Finał Olimpiady Przedsiębiorczości

7 kwietnia 2011 r. odbył się w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie eliminacje centralne i finał VI edycji Olimpiady Przedsiębiorczości. 50 najlepszych zawodników z całej Polski walczyło o indeksy oraz nagrody rzeczowe.
Zobacz listę laureatów oraz galerię zdjęć z finału.

[Data publikacji: 5.4.2011]

Obowiązkowe szkolenie BHP dla administracji

Zgodnie z Zarządzeniem Rektora SGH w dniach 1-31 marca 2011 r. realizowane było na platformie e-sgh.pl szkolenie okresowe w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy przeznaczone dla pracowników niebędących nauczycielami akademickimi.

[Data publikacji: 24.2.2011]

Wykłady dla licealistów

25 marca br. odbyły się w SGH wykłady tradycyjne w ramach projektu "Akademia Edukacji Menedżerskiej. Kafeteria edukacyjna dla licealistów". W programie m.in. współczesne trendy w marketingu, strategie konkurencji, wyzwania stojące przed Unią Europejską.

[Data publikacji: 22.3.2011]

Strona: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »