Aktualności

Strona główna » Bieżące wiadomości

Bieżące wiadomości

Rozpoczęły się zapisy do Letniej Akademii Ekonomii

W dniach 24-28 lipca 2012 odbędzie się cykl spotkań w ramach IV edycji Letniej Akademii Ekonomii. Aby zapisać się na zajęcia, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Zapraszamy do zapisów!

[Data publikacji: 11.6.2012]

Szkoła Letnia SGH

W dniach 2-13 lipca br. odbywać się będzie kolejna edycja kursu Summer University Warsaw. Do SGH przyjedzie międzynarodowa grupa studentów, którzy w ramach szkoły letniej będą uczestniczyć w cyklu wykładów o tematyce ekonomicznej oraz w wydarzeniach kulturalnych.

[Data publikacji: 14.6.2012]

Finały EUD i AME

29 maja br. odbyły się finałowe spotkania w ramach IX edycji Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego oraz VIII edycji Akademii Młodego Ekonomisty. Studenci przystąpili do testu końcowego. Najlepsi otrzymali nagrody.

[Data publikacji: 29.5.2012]

Wizyta przedstawicieli Baskijskiego stowarzyszenia ośrodków kształcenia zawodowego i szkoleń IKASLAN w CREN SGH

[Data publikacji: 15.5.2012]

więcej

 

Kwietniowy numer e-mentora

 

Ukazał się nowy, 44. numer dwumiesięcznika e-mentor.

 

Zapraszamy do zapoznania się z artykułami z zakresu e-edukacji, kształcenia ustawicznego, zarządzania wiedzą i e-biznesu.

[Data publikacji: 20.4.2012]

Szkolenie dla pracowników SGH

21 maja br. odbyło się szkolenie pt. "Prawo o szkolnictwie wyższym – Akty wykonawcze". Szkolenie adresowane było do pracowników naszej Uczelni, zarówno kadr administracji, jak i nauczycieli akademickich pełniących funkcje organizacyjne w SGH.

[Data publikacji: 24.4.2012]

więcej

Seminarium nt. metody Webquest

20 kwietnia br. odbyło się seminarium pt. Zastosowanie metody Webquest w dydaktyce, czyli jak wykorzystać zasoby internetu w kształceniu stacjonarnym adresowane do pracowników naukowo-dydaktycznych naszej Uczelni.

[Data publikacji: 3.4.2012]

więcej

Finał Olimpiady Przedsiębiorczości

12 kwietnia br. odbył się w SGH ostatni, centralny etap VII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości. 50 najlepszych uczniów walczyło o indeksy i nagrody rzeczowe. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami!

[Data publikacji: 20.3.2012]

więcej

 

Lutowy numer e-mentora

 

Ukazał się nowy, 43. numer dwumiesięcznika e-mentor.

 

Zapraszamy do zapoznania się z artykułami z zakresu e-edukacji, kształcenia ustawicznego, zarządzania wiedzą i e-biznesu.

[Data publikacji: 21.2.2012]

Wykłady dla licealistów w SGH

21 marca br. odbywają się wykłady tradycyjne realizowane w ramach projektu "Akademia Edukacji Menedżerskiej - kafeteria edukacyjna dla licealistów". Serdecznie zapraszamy!

[Data publikacji: 20.3.2012]

Rekrutacja na Summer University Warsaw 2012

Trwa rekrutacja na Szkołę Letnią SGH - dwutygodniowy kurs z ekonomii i zarządzania adresowany do studentów zagranicznych. Zapisy przyjmujemy do 31 maja br.

[Data publikacji: 1.3.2012]

Seminarium online

Dnia 22 lutego br. odbyło się w SGH, organizowane przez CREN we współpracy ze Stowarzyszeniem E-learningu Akademickiego (SEA), seminarium poświęcone aktualnym trendom w rozwoju edukacji w USA, ze szczególnym uwzględnieniem e-learningu.

[Data publikacji: 23.2.2012]

więcej

Wykłady e-learningowe na platformie e-sgh.pl

Zajęcia na platformie e-learningowej w semestrze letnim 2011/2012 rozpoczęły się 20 lutego br. Udostępnione zostały pierwsze moduły wykładów online. Kolejne będą udostępniane systematycznie, zgodnie z datami zamieszczonymi pod tytułami modułów na stronie kursu. Życzymy przyjemnej nauki.

[Data publikacji: 20.2.2012]

więcej

Zostań wolontariuszem przy organizacji spotkań EUD i AME

Poszukujemy studentów SGH, którzy chcieliby pomóc w organizacji zajęć dla dzieci i młodzieży w ramach Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego (EUD) oraz Akademii Młodego Ekonomisty (AME).

[Data publikacji: 8.9.2012]

więcej

Rekrutacja na EUD i AME

6 lutego br. rozpoczęły się zapisy na kolejną edycję Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego, natomiast od 7 lutego br. trwają zapisy na Akademię Młodego Ekonomisty. Aby dokonać zapisu, należy w dniach aktywnej rejestracji wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy. Zapisy trwają do 19 lutego br. Serdecznie zapraszamy!

[Data publikacji: 3.2.2012]

Strona: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »