Aktualności

Strona główna » Bieżące wiadomości

Bieżące wiadomości

Finały EUD i AME

4 grudnia br. odbyły się finałowe spotkania w ramach X edycji Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego oraz IX edycji Akademii Młodego Ekonomisty. Studenci przystąpili do testu końcowego. Najlepsi otrzymali nagrody.

[Data publikacji: 5.12.2012]

Infografika EUD

Zobacz infografikę, prezentującą oczekiwania i wyobrażenia uczniów klas 5. i 6. szkoły podstawowej – studentów EUD – co do przyszłości komputerów i technologii pomocnej w codziennym życiu.

[Data publikacji: 29.10.2012]

więcej

 

Październikowy numer e-mentora

 

Ukazał się nowy, 46. numer dwumiesięcznika e-mentor.

 

Zapraszamy do zapoznania się z artykułami z zakresu e-edukacji, kształcenia ustawicznego, zarządzania wiedzą i e-biznesu.

[Data publikacji: 16.10.2012]

IV edycja Akademii Edukacji Menedżerskiej

Rozpoczęły się zajęcia IV edycji "Akademii Edukacji Menedżerskiej - kafeterii edukacyjnej dla licealistów". Projekt adresowany jest do 1000 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski. Udział w zajęciach jest nieodpłatny. Projekt jest dofinansowany ze środków Narodowego Banku Polskiego.

[Data publikacji: 8.10.2012]

Trwają zapisy do Olimpiady Przedsiębiorczości

Do 31 października trwają zgłoszenia szkół  do VIII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości. Temat przewodni edycji to "Ludzie w przedsiębiorstwie". Zapraszamy do zapoznania się z broszurami informacyjnymi i wypełnienia formularza zgłoszeniowego.

[Data publikacji: 8.10.2012]

Zapisy na kursy językowe

Do 9 października br. trwają zapisy na kursy językowe dla pracowników SGH organizowane w semestrze zimowym roku akademickiego 2012/2013. Zajęcia rozpoczynają się 15 października br. Serdecznie zapraszamy!

[Data publikacji: 27.9.2012]

Konkursy o Nagrodę Prezesa NBP

Narodowy Bank Polski zaprasza do udziału w kolejnych edycjach Konkursów o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę z zakresu nauk ekonomicznych: magisterską (V edycja) oraz doktorską i habilitacyjną (III edycja). Prace można zgłaszać do 30 września 2012 r.

[Data publikacji: 21.9.2012]

Rekrutacja do IV edycji projektu Kafeteria edukacyjna dla licealistów

Rozpoczęły się zapisy na bezpłatne zajęcia online z ekonomii i zarządzania. Projekt adresowany jest do licealistów z całej Polski. Zapisy trwają do 7 października br. Udział w zajęciach jest nieodpłatny. Projekt jest dofinansowany ze środków Narodowego Banku Polskiego.

[Data publikacji: 18.9.2012]

więcej

Zostań wolontariuszem przy organizacji spotkań EUD i AME

Poszukujemy studentów SGH, którzy chcieliby pomóc w organizacji zajęć dla dzieci i młodzieży w ramach Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego (EUD) oraz Akademii Młodego Ekonomisty (AME).

[Data publikacji: 11.9.2012]

więcej

Oferta wykładów e-learningowych - semestr zimowy 2012/2013

Zapraszamy do zapoznania się z różnorodną ofertą wykładów e-learningowych (w tym międzyuczelnianych – econet.pl i międzynarodowego – e-sgh.com) dla studentów SGH. Przypominamy, że oprócz zadeklarowania wybranego wykładu e-learningowego w Wirtualnym Dziekanacie, należy także wypełnić właściwą kartę zgłoszeniową.

[Data publikacji: 5.9.2012]

więcej

Rekrutacja na EUD i AME

Rozpoczęły się zapisy na kolejną edycję Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego (od 5 września br.) oraz rejestracja do Akademii Młodego Ekonomisty (od 6 września br.). Aby dokonać zapisu, należy w dniach aktywnej rejestracji wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy. Zapisy trwają do 16 września br. Serdecznie zapraszamy!

[Data publikacji: 4.9.2012]

Letnia Akademia Ekonomii

 

Zakończyły się zajęcia w ramach IV edycji Letniej Akademii Ekonomii. W dniach 24-28 lipca br. gimnazjaliści zapoznawali się z podstawowymi zagadnieniami ekonomicznymi. Zobacz program zajęć oraz galerię zdjęć.

[Data publikacji: 24.7.2012]

Zakończenie Szkoły Letniej SGH

13 lipca br. odbyła się uroczysta graduacja trwającej 2 tygodnie Szkoły Letniej - Summer University Warsaw 2012. 33 uczestników reprezentujących takie kraje jak m.in. USA, Australia, Korea, Chiny, Francja czy Argentyna otrzymało dyplomy ukończenia kursu. Gratulujemy! [galeria zdjęć]

[Data publikacji: 13.7.2012]

 

Czerwcowy numer e-mentora

 

Ukazał się nowy, 45. numer dwumiesięcznika e-mentor.

 

Zapraszamy do zapoznania się z artykułami z zakresu e-edukacji, kształcenia ustawicznego, zarządzania wiedzą i e-biznesu.

[Data publikacji: 29.6.2012]

Seminarium podsumowujące projekt "Kafeteria"

26 czerwca br. odbyło się w SGH seminarium podsumowujące III edycję projektu "Akademia Edukacji Menedżerskiej - kafeteria edukacyjna dla licealistów". 30 najlepszych uczniów otrzymało dyplomy i nagrody. Zobacz galerię zdjęć.

[Data publikacji: 27.6.2012]

Strona: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »