Aktualności

Strona główna » Bieżące wiadomości

Bieżące wiadomości

Zakończenie Szkoły Letniej SGH

12 lipca br. odbyła się uroczyste zakończenie trwającej 2 tygodnie Szkoły Letniej - Summer University Warsaw 2013. 32 uczestników reprezentujących takie kraje jak m.in. USA, Korea, Chiny, Niemcy, Rosja, Estonia czy Belgia otrzymało dyplomy ukończenia kursu. Gratulujemy! [galeria zdjęć]

[Data publikacji: 16.7.2013]

Nagroda dla Kafeterii edukacyjnej

Projekt „Kafeteria Edukacyjna dla Licealistów – Akademia Edukacji Menedżerskiej”, prowadzony przez CREN SGH, zwyciężył w konkursie Stowarzyszenia PR i Promocji Uczelni Polskich PRom (www.prom.edu.pl).

[Data publikacji: 5.7.2013]

więcej

Lista przyjętych na zajęcia LAE

Zapraszamy do zapoznania się z listą osób przyjętych na Letnią Akademię Ekonomii. Jednocześnie informujemy, że są jeszcze wolne miejsca na letnie warsztaty dla gimnazjalistów. Chcąc zgłosić się do programu, należy wypełnić formularz rejestracyjny.

[Data publikacji: 11.7.2013]

więcej

 

Jubileuszowy numer e-mentora

 

Ukazał się nowy, 50. numer dwumiesięcznika e-mentor.

 

Zapraszamy do zapoznania się z artykułami z zakresu e-edukacji, kształcenia ustawicznego, zarządzania wiedzą i e-biznesu.

[Data publikacji: 1.7.2013]

Szkoła Letnia SGH (SUW 2013)

W dniach 1-12 lipca br. odbywa się kolejna edycja kursu Summer University Warsaw. Do SGH przyjechała międzynarodowa grupa studentów, którzy w ramach szkoły letniej uczestniczą w cyklu wykładów o tematyce ekonomicznej oraz w wydarzeniach kulturalnych.

[Data publikacji: 1.7.2013]

Seminarium podsumowujące projekt "Kafeteria"

17 czerwca br. odbyło się w SGH seminarium podsumowujące IV edycję projektu "Akademia Edukacji Menedżerskiej - kafeteria edukacyjna dla licealistów". 30 najlepszych uczniów otrzymało dyplomy i nagrody. Gratulujemy!

[Data publikacji: 20.6.2013]

więcej

Ruszyły zapisy na V edycję Letniej Akademii Ekonomii.

Do uczestnictwa w programie zapraszamy uczniów klas pierwszych i drugich szkół gimnazjalnych z Warszawy i okolic. Aby zgłosić się do programu, należy wypełnić formularz rejestracyjny.

[Data publikacji: 17.6.2013]

więcej

Warsztaty dla pracowników naukowo-dydaktycznych

29 maja 2013 r. odbył się trzeci warsztat z zakresu statystyki i ekonometrii pt. „Procedura Nadmiernych Nierównowag w Unii Europejskiej”. Zajęcia prowadził dr Andrzej Torój.

[Data publikacji: 4.6.2013]

więcej

Infografika EUD

Zobacz infografikę prezentującą relację z konkursu "Fabryka Czekolady" organizowanego w ramach Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego.

[Data publikacji: 20.5.2013]

więcej

Wykłady i debata SGH na Warszawskich Targach Książki

Podczas Warszawskich Targów Książki, które po raz pierwszy odbywają się na Stadionie Narodowym, przeprowadzone zostały specjalne wykłady SGH dla gimnazjalistów i licealistów oraz panel dyskusyjny ze znanymi biznesmenami i ekspertami akademickimi.

[Data publikacji: 20.5.2013]

więcej

Seminarium dla nauczycieli

8 maja 2013 r. odbyło się w SGH seminarium nt. rozwoju Khan Academy w Polsce. Dr hab. Lech Mankiewicz z PAN przedstawił na nim kierunki działania i rozwoju tej inicjatywy w Polsce. Spotkanie adresowane było do nauczycieli zainteresowanych wykorzystaniem technologii wideo w edukacji.

[Data publikacji: 24.4.2013]

więcej

Egzaminy z wykładów e-learningowych

W czerwcu 2013 r. odbędą się egzaminy z wykładów e-learningowych. Szczegółowe informacje dostępne są w harmonogramach sesji opublikowanych przez Dziekanaty. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami nt. egzaminów z wykładów międzyuczelnianych i międzynarodowych.

[Data publikacji: 9.5.2013]

więcej

Warsztaty ze statystyki i ekonometrii

Serdecznie zapraszamy pracowników naukowo-dydaktycznych SGH do udziału w trzech spotkaniach, które wprowadzają w cykl wykładów i warsztatów doskonalących wiedzę oraz umiejętności wykorzystania metod statystycznych i ekonometrycznych w badaniach naukowych.

[Data publikacji: 9.4.2013]

więcej

 

Kwietniowy numer e-mentora

 

Ukazał się nowy, 49. numer dwumiesięcznika e-mentor.

 

Zapraszamy do zapoznania się z artykułami z zakresu e-edukacji, kształcenia ustawicznego, zarządzania wiedzą i e-biznesu.

[Data publikacji: 26.4.2013]

Finał Olimpiady Przedsiębiorczości

4 kwietnia br. odbył się w SGH ostatni, centralny etap VIII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości. 50 najlepszych uczniów z całej Polski walczyło o indeksy i nagrody rzeczowe. Gratulujemy laureatom!

[Data publikacji: 5.4.2013]

więcej

Strona: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »