Aktualności

Strona główna » Bieżące wiadomości

Bieżące wiadomości

Zakończenie zapisów do V edycji OP

7 listopada br. zakończyły się zapisy do V edycji Olimpiady Przedsiębiorczości. Według wstępnych szacunków liczba zawodników zgłoszonych do Olimpiady przekroczyła 20 tys. uczniów. Serdecznie dziękujemy Państwu za okazane zaufanie, a zarejestrowanym zawodnikom życzymy owocnych zmagań olimpijskich.

[Data publikacji: 17.11.2009]

EUD pod patronatem MEN

Informujemy, że Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy został objęty patronatem honorowym Ministra Edukacji Narodowej. Patronat stanowi szczególnego rodzaju wyróżnienie dla przedsięwzięć bezpośrednio związanych z edukacją i wychowaniem.

[Data publikacji: 29.10.2009]

więcej

Konkurs na wykłady blended-learning

Rektor SGH ogłasza Konkurs na przygotowanie programów dydaktycznych przedmiotów kierunkowych prowadzonych w formie blended learning. Konkurs ma na celu przygotowanie pierwszych 15 przedmiotów kierunkowych uzupełnianych zajęciami e-learningowymi.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

[Data publikacji: 14.10.2009]

więcej

Zapisy do Olimpiady Przedsiębiorczości

Rozpoczęła się rejestracja szkół do V edycji Olimpiady Przedsiębiorczości. Hasło przewodnie: Marketing w przedsiębiorstwie - mechanizmy, instrumenty, strategie.

[Data publikacji: 1.10.2009]

więcej

Wykłady w ramach Kafeterii edukacyjnej

W dniach 7-9 października 2009 r. odbywają się w SGH wykłady tradycyjne dla uczestników Akademii Edukacji Menedżerskiej.

[Data publikacji: 7.10.2009]

więcej

 

Dialogue and Universalism

 

Ukazał się nowy numer pisma Dialogue and Universalism.

 

Jeden z działów publikacji został przygotowany we współpracy z redakcją dwumiesięcznika e-mentor.

[Data publikacji: 1.4.2009]

Folder EUD

Zapraszamy do zapoznania się z nowym folderem Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego. Prezentuje on założenia i cele Programu, charakterystykę zajęć dla dzieci i ich opiekunów oraz wyniki badań ewaluacyjnych.

[Data publikacji: 19.1.2009]

więcej

 

Standardy SEA

 

Zapraszamy do zapoznania się z Kryteriami oceny kursu internetowego, obszernym zbiorem dobrych praktyk opracowanym przez Stowarzyszenie E-learningu Akademickiego.

[Data publikacji: 3.12.2008]

więcej

Folder CREN SGH

Zapraszamy do zapoznania się z folderem informacyjnym prezentującym działalność Centrum Rozwoju Edukacji Niestacjonarnej.

[Data publikacji: 19.10.2008]

więcej

[Data publikacji: 0.0.0]

Strona: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12