Strona główna » Badania

Wydrukuj stronę   Poleć znajomemu

Copyright

Niniejsza strona internetowa (Strona), w tym jej struktura oraz projekt graficzny, stanowią wyłączną własność Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (SGH) oraz podlegają ochronie zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r., Nr 24, poz. 83, z późniejszymi zmianami). Kopiowanie elementów Strony, informacji, tekstów, zdjęć, czy też innych elementów graficznych, jak również znaków graficznych zamieszczonych na Stronie, do celów publicznych lub komercyjnych (m.in. w celu wykorzystania w całości, części lub w formie zmodyfikowanej w innych serwisach WWW, w publikacjach elektronicznych lub w wersji materialnej), bez uprzedniej zgody SGH, jest zabronione.

SGH zastrzega sobie prawo do zmiany oraz poprawiania informacji zawartych na Stronie w każdym czasie, bez wcześniejszego powiadomienia użytkowników sieci internet.

SGH nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość stron internetowych nie stanowiących własności SGH, do których odnośniki (linki) zostały zamieszczone na niniejszej Stronie.

W celu uzyskania zgody należy skontaktować się z:

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Centrum Rozwoju Edukacji Niestacjonarnej
Al. Niepodległości 162 lokal 150
02-554 Warszawa
tel. (22) 564 9723
e-mail: cren@sgh.waw.pl